Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 4659

Pomógł: 50 razy
Skąd: Poznań - Piątkowo

PostWysłany: Pią 19:01, 08 Cze 2012    Temat postu: Euro 2012 (w Polsce i Ukrainie)

No i po pierwszym meczu, meczu otwarcia. Grecja - Polska, 1:1. Też tak obstawialiście? Jakie będą dalsze wyniki? Kto będzie zwycięzcą i czy lub kiedy Polska odpadnie z rozgrywek?

Temat związany z inicjatywą "(Let's) Save the Forum".

PostWysłany: Pią 19:24, 08 Cze 2012    Temat postu:

Mecz otwarcia....... mecz o wszystko...... mecz o honor. To nie trollowanie. To po prostu racjonalizm.

Q.m.c.

Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 3710

Skąd: Section One
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 19:33, 08 Cze 2012    Temat postu:

Myślałam podobnie jak Granmor xD Jednak jakoś obudziły się we mnie emocje prawdziwego kibica (chyba wybiorę się na następny mecz do strefy kibica ) i obecnie mam zdarte gardło xD
1:1....myślałam, że będzie 2:1 dla nas (cóż niepoprawna optymistka ze mnie jest xp).
W każdym razie w końcu zrozumiałam co to spalony, po tym jak nie zaliczono drugiej bramki dla Grecji xD (tak, tak jestem "typową kobietą", która ma problemy ze zrozumieniem zasad piłki nożnej xDDD)

PostWysłany: Pią 20:08, 08 Cze 2012    Temat postu:

Ja się na co dzień nie interesuję piłką nożną, ogólnie sportem. Ale podczas tak wielkich imprez udziela mi się ten sportowy nastrój. Ze znajomymi usiedliśmy przed telewizorem, by oglądać mecz otwarcia i grę naszej reprezentacji. I połowa była genialna!!! Bramka Roberta Lewandowskiego znakomita, bezbłędna. W ogóle Polska grała bardzo dobrze w I połowie. Dziwiło mnie trochę tak dużo żółtych kartek. II połowa i... Nie mogłem uwierzyć, że to ta sama drużyna co w I połowie. Właśnie w Polakach denerwuje mnie to, że po zdobyciu bramki nie starają się już, próbują bronić, a i tak ktoś im strzela gola. Zamiast atakować, napierać jeszcze bardziej, dajemy sobie spokój. Czerwona kartka dla Szczęsnego mnie zdziwiła i zasmuciła, gdyż nie będzie go na meczu z Rosją. Na szczęście Przemek Tytoń obronił karnego, wow! Wynik 1:1 mnie nie satysfakcjonuje, szkoda, że nie wykorzystaliśmy kilku akcji w I połowie, bo już wtedy mogło być co najmniej 3:0. Mamy 1 pkt, teraz czekam na wtorek. Rosja będzie ciężkim przeciwnikiem, teraz oglądam mecz z Czechami i Rosjanie grają mocną piłkę. Wierzę jednak w naszych!

Q.m.c.

Posty: 3710

PostWysłany: Pią 20:33, 08 Cze 2012    Temat postu:

dawcio930 napisał:
Rosja będzie ciężkim przeciwnikiem, teraz oglądam mecz z Czechami i Rosjanie grają mocną piłkę. Wierzę jednak w naszych!
No właśnie fakt, iż nie będzie Lewandowskiego w przyszłym meczu bardzo mnie martwi...Owszem Tytoń ładnie obronił karnego, ale dzisiaj Rosja gra dobrze i wydaje się być ostrym przeciwnikiem. Obecnie (chyba jak większość Polski) kibicuję Czechom xD

Nie obchodzi mnie to xD
Nigdy nie obchodziło. Przegrają, wygrają - żadna to dla mnie rozrywka.
Chociaż nie. Jedna rzecz mnie bardzo ciekawi - opinia zagranicznych turystów na temat "przejezdnych" autostrad xD

PostWysłany: Wto 22:00, 12 Cze 2012    Temat postu:

Ja włączałem, gdy słyszałem za oknami "JA PIE*DOLE" w przypadku trafienia przez Rosjanina oraz gdy "K*RWA, GOL!" padł od sąsiadów gdy Polak dał czadu i obronił Nasz honor.

Dwa mecze = 2 punkty. Ciekawe jak nam pójdzie z Czechami? Mnie interesuje tylko wynik a żadnych innych meczy, czy piep**enia starych dziadków nt. meczy nie zamierzam słuchać.

Q.m.c.

Posty: 3710

PostWysłany: Wto 22:15, 12 Cze 2012    Temat postu:

Dobrze, że ja nie jestem Twoją sąsiadką Laughing A tak na prawdę, to nie lubię piłki nożnej, ale oglądam mecze i kibicuje naszym ;p I cała ta atmosfera bardzo mi się udzieliła :p

Ostatnio zmieniony przez Q.m.c. dnia Wto 22:15, 12 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz
Granmor
The Voice

Posty: 2645

PostWysłany: Wto 22:21, 12 Cze 2012    Temat postu:

Oglądałeeeeeeeem. Q.M.C, to nie będzie mecz o honor.....?

Q.m.c.

Posty: 3710

PostWysłany: Wto 22:47, 12 Cze 2012    Temat postu:

Granmor napisał:
Oglądałeeeeeeeem.
haa! Nie tylko ja nagle oszalałam xp

Jeśli z Rosją był mecz o honor, to z pewnością go jakoś obroniliśmy. Następny mecz z Czechami będzie o życie a właściwie wyjście z grupy :p Moim zdaniem jest to możliwe, chociaż nie zdziwię się jak przegramy (jak wszyscy wiemy, u nas to norma ;p). W każdym razie mamy szansę na wyjście z grupy.

dawcio930
Silver Elf

Posty: 1604

PostWysłany: Wto 23:15, 12 Cze 2012    Temat postu:

Wierzę w zwycięstwo Polaków Wink Dzisiaj na kwejku czy gdzieś tam była rozpiska, iż Polacy mogą wyjść z grupy nie wygrywając ani jednego meczu... Musieliby jechać na samych remisach i w dodatku przeciwne drużyny musiałyby odpowiednio rozgrywać swoje mecze. Dzisiaj królem był Błaszczykowski, zobaczymy jak będzie w sobotę Wink

Q.m.c.

Posty: 3710

PostWysłany: Wto 23:21, 12 Cze 2012    Temat postu:

Wydaje mi się, że chodzi o tą rozpiskę

Polska- Czechy 1:1 wydaje mi się całkiem prawdopodobne :p Nie mówiąc już o Rosja - Grecja 2:0 xD

dawcio930
Silver Elf

Posty: 1604

PostWysłany: Wto 23:26, 12 Cze 2012    Temat postu:

Tak, dokładnie o to mi chodziło Wink No i jak widać po dzisiejszym meczu, mamy już 1:1 czyli Polska zyskała dodatkowy punkt.

Q.m.c.

Posty: 3710

PostWysłany: Wto 23:29, 12 Cze 2012    Temat postu:

Czechy też zyskały po dzisiejszym dniu dodatkowy punkt. Następny mecz będzie bardzo emocjonujący xp

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Desperate Housewives / Gotowe na wszystko Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)